Jakub Musil

🎓Student medicíny | Sportovec | Spoluvlastník Alphagym

 

Ahoj,

jmenuju se Jakub Musil a už od mala mě baví sport jako takový. Ještě dřív, než jsem se naučil pořádně chodit, jsem hrál házenou a od 14 let potom přesedlal na americký fotbal.

Po sérii různých zranění jsem se od aktivního hraní dostal do pozice trenéra. Trénoval jsem seniorský a juniorský tým Prague Lions a byl tak jedním z trenérů juniorské reprezentace. Následně jsem se dostal na 1.LF UK, obor zubní lékařství a z časových důvodů musel dát přednost jiným aktivitám. Tou dobou totiž jestě nebyla MANA, takže x hodin ze dne padlo na přípravu jídla a jídlo samotné.

Sportoval jsem ovšem pořád dál a měl s kamarádem velkej sen – otevřít si vlastní gym. To se nám nakonec loni povedlo. A tak momentálně kromě studia na univerzitě působím jako majitel/trenér v AlphaGym Prague. Zároveň jsem součástí týmu kondičních trenérů Elite Praha a Prague Lions, oba týmy hrají v Čechách nejvyšší soutěže.

Momentálně jsem ovšem ve fázi státnicování a připravuju se na přesedlání z role trenéra do role lékaře, kde mi MANA také usnadní život.

IMG_1086 IMG_1116 IMG_1170 IMG_0864 Drink-Mana Jakub Musil Drink-Mana Jakub Musil 1 Drink-Mana Jakub Musil 4 Drink-Mana Jakub Musil 3 Drink-Mana Jakub Musil 5 Drink-Mana Jakub Musil 6